M.U.G.E.N, aneb co je to?

13. září 2012 v 11:17 | Akito |  Naruto M.U.G.E.N

UPOZORNĚNÍ 2020: ODKAZY JSOU STARŠÍHO DATA, TUDÍŽ NERUČÍM ZA JEJICH BEZPEČNOST!


Věřím, že každý z nás už někdy něco hrál, ať už na PC, PS2/3, XboX, atd... A někteří schánějí i nějakou dobrou hru s tématikou Naruta. Není to tak dávno, asi před 3 lety jsem našel na netu jednu zábavnou hru která se dá v pohodě hrát na PC bez výraznějších požadavků na spuštění. Je jím Naruto M.U.G.E.N (dále jen Mugen). Jedná se o bojovou 2D hru ve které se dá hrát za bezpočet postav ze seriálu, přičemž každá má svůj jedinečný styl boje a ovládá nejrůznější komba. Dá se také hrát v nejrůznějších módech jako Arcade, Team Arcade, Versus, Survival, Training, Watch, atd... Kdo zná nebo hrál někdy Street Fighter tak mu jistě bude herní prostředí blízké. Stáhnout se dá tu:


Tato verze je trochu starší ale pro začátečníka dostatečná. Po spuštění se zobrazí menu s výběrem nejrůznějších módů, ze kterých si jeden vyberete, pak vaši postavu za kterou budete hrát a konečně můžete začít hrát. Soupeřů je mnoho, prostředí jsou rozmanitá a k tomu všemu hraje dobře známá hudba ze seriálu na pozadí. Pokud vás tedy ze začátku neodradí chabější grafika, tak si jistě hru užijete Smějící se.
K spuštění hry budete potřebovat archivační program, páč hra je stáhnutelná pouze v rar. Bez něj vám nepojede Smějící se. Ten se dá stáhnout tady:


Požadavky: P II, 64MB RAM
jazyk: En
135 MB

Screeny:
menu
Menu
Chars
Výběr postav
fight

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama