Postavy 01

13. září 2012 v 14:43 | Akito |  Naruto M.U.G.E.N
Zde je výběr mých nejoblíbenějších postav za které se mi nejlíp hraje:
Naruto
Velká životnost a množství chakry, Rasengan, Oodama Rasengan, Rasen-shuriken - sežere soupeřovu chakru, ale zároveň stojí hráče pár HP, Kagebunshin, Tajuu Kage bunshin (cca. kolem 25 klonů co neustále útočej na protivníka S vyplazeným jazykem), přivolání žab, 2 stupně kyuubi módu (3 ocasy+4 ocasy).
6/10 - jeho Tajuu Kage Bunshin je docela silnej spam, a ve 4 ocasech je nezranitelný

Sage Naruto

Obří životnost ale méně chakry, Rasengan, atd... Rasen-shuriken se dá tentokrát i hodit, Méně klonů zato silnějších, Spousta komb s žábami, silné taijutsu, automatické léčení, pár 1 hit KO jutsu + při nízkém HP přeměna na Kyuubi (6 ocasů) s jeho smrtící Bijuudamou, při nejnižším HP změna na full Kyuubiho.
8/10 - nejspíš nejlepší Naruto, spousta jeho útoků se nedá vyblokovat

Kyuubi mód Naruto


Nižší životnost než u ostatních, Rasengan má dobu přípravy (během té doby je hráč zranitelný), počet klonů omezen na 2, pár zajímavých komb, Bijuudama při nedokončené přípravě zraňuje i hráče.
4/10 - efektní, ale slabší než předešlí dva

Sasuke

Průměrná životnost a množství chakry, velké množství nejrůznějších taijutsu, Katon a Chidori komb, přivolávání hadů a Rashoumonu (vytvoří nezničitelnou obranu), pár skoro až dojmem filmu působících jutsu, 3 módy: normální, taijutsu mód a summoning mód, MS techniky: sharingan genjutsu, TS, Amaterasu (1 hit KO). Kirin - při nízkém HP (1 hit KO).
8/10 - náročný na místo: 60,195 KB Úžasný

Kakashi

Průměrná životnost a chakra, Raikiri, Chidori a Rasengan na několik variant, přivolání ninja psů (přivolá psí pomocníky kteří slouží jako pomocná síla), Raiton bunshin (docela nepříjemně útoční a po zničení vyvolaj elekto výbuch), Raiton kawarimi (při zranění se přesune hráč na druhou stranu arény od protivníka, kterého mezitím paralyzuje kawarimi - dobrý pro spam), Katon+Suiton jutsu, silné taijutsu, MS: Kamui - pošle protivníka na pár vteřin do jiné dimenze za cenu poloviny vlastního HP (tomuto jutsu se soupeř nemůže vyhnout jakmile je vtažen, ale může ho zrušit když hráč zaměřuje Kamui tím, že ho třeba zraní hozeným kunaiem).
7/10 - ale když ho ovládá AI tak je to docela otravnej spammer Zamračený

Gaara

Průměrná životnost a chakra, množství komb s pískem (Sabaku Sousou se nedá teměř blokovat), 2 písečné klony, Písečná obrana - přivolání Shukaku sošky, má schopnost létat na svém písku.
6/10 - docela silný

Shodaime Hokage + Nidaime Hokage

Oba maj sice průměrnou míru chakry, ale když jí čerpají tak jsou nedoktnutelní, množství Suiton a Mokuton jutsu z nichž většině se nedá vyhnout a jsou dost silné, vyvolání speciálních velmi útočných klonů, Hokage módy (v těchto módech mohou útočit a jsou nezranitelní po určitou dobu), Genjutsu: Falešná temnota (při aktivaci rovněž nezranitelní), Shodaime navíc dokáže přivolat celý les stromů, který na protivníka neustále útočí.
oba 7/10 - ovládáni AI jsou nepříjemnými soupeři
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama