Postavy 02

13. září 2012 v 16:20 | Akito |  Naruto M.U.G.E.N
Ve druhé části jsou mé nejoblíbenější Akatsuki postavy:
Orochimaru


Větší životnost, spousta komb s hady a mečem Kusanagi, při zranění se dokáže regenerovat a zvyšovat si HP, silní summoni jako Manda (toto je jediná verze kde je Manda stálý summon, který nezmizí po vyvolání) či Edo tensei (1. a 2. Hokage), přivolání Edo rakve: Vtažení do nečistého světa - soupeř jí může vyblokovat, pokud to neudělá jedná se o 1 hit KO
6/10 - silný, ale krapet pomalý

Itachi

Velká životnost a průměrné množství chakry, silné a rychlé taijutsu, přivolání výbušných klonů, silné Katon techniky (všechny se nedají vyblokovat), Sharingan genjutsu, MS mód (v tomto módu se pomalu hráči snižuje HP) a s ním i MS techniky: Tsukuyomi - ubírá soupeři šílené množství HP (jako jediná z MS technik neubírá hráči na HP, taktéž nevyhnutelná), Amaterasu - silné a nedá se blokovat (v kombinaci s Tsukuyomi je to většinou 1 hit KO), Susanoo + meč Totsuka - ultimátní obrana v Mugenu - těžko se jí uhýbá, hráč je nezranitelný a soupeř bývá většinou rychle zlikvidován.
8/10 - velmi silný a většině jeho útoků se nedá bránit

KisameNormální množství chakry a životnost, ovšem kdykoliv má nízké HP přeměňuje se do dalšího módu s plným HP (celkem 4 módy: normální, s aktivovanou Samehadou, žraločí mód kdy je spojen se Samehadou a poslední nejslabší bez meče), takže je celkem nesmrtelnej Smějící se. Spousta Suiton technik, kterým se nedá vyhnout, vodní klony, atd...
7/10 - silnej a velmi útočnej zmetek

Deidara


Obrovské množství chakry a průměrná životnost, jílové klony, a spousta výbušnin na nejrůznější způsoby *BOOM styl*, C4 Garuda je silný útok kterému se nedá vůbec vyhnout a hodně soupeři ubírá na HP, ale největší Deidarovou výhodou je že dokáže jako jedna z mála postav neomezeně útočit ze vzduchu, kam na něj nedosáhne většina soupeřových útoků.
6/10 - silnej, ale jakmile stojí proti silnějšímu soupeři s velkým dosahem technik, má problém

Sasori
Průměrná životnost a chakra, 3 módy: Hiruko - nejslabší a nejpomalejší, jeho plamenomet a jed. past jsou útoky kterým se dá těžko vyhnout, Sasori s loutkou 3. Kazekage - nejspíš nejsilnější mód, když nabírá chakru je nezranitelný, Satetsu Shigure je jedním z nejrychlejších útoku v Naruto mugenu, a zbraně (tady kvádry a pyramidy) z železného písku maj neomezený dosah a těžko se jim vyhýbá, Sasori-škorpión loutka - silný vodomet a plamenomet, zároveň ovládání třech červených loutek (když je ovládá je zranitelná pouze loutka ne Sasori), Akahigi: Hyakki no Souen - vyvolání 100 loutek najednou, Sasoriho nejsilnější útok.
6/10 - silný a jeho útoky se dají kombinovat ve smrtících kombinacích

HidanNormální životnost a míra chakry, automatické léčení, silné taijutsu, 2 módy - normální a po přeměně k rituálu. V tomto módu když soupeř zautočí na Hidana pokud stojí v kruhu, způsobí si sebezranění. Také uvnitř kruhu může Hidan použít kletbu kterou zraní a paralizuje soupeře na dálku. Vně kruhu je však Hidan mnohem slabší.
4/10 - útočnej, ale bez kletby docela slabej

Kakuzu


Velká životnost a slušná míra chakry, 3 módy: normal - velké množství taijutsu komb, které se dají různě kombinovat. Mód bez pláště - navíc zde Kakuzu může využít elementární útoky, kterým se dá jen těžko vyhnout + útok zemní nitky je velmi efektvní rychlý způsob jak rychle zlikvidovat soupeře, při nízkém HP dokonce může soupeři vyškubnout srdce a doplnit si plně HP, zatímco soupeři ubere prakticky veškerý život. Mód se 4 srdci - Kakuzu vypustí ze sebe 4 černé potvory které pak bojují nezávisle a skrze ně může používát extrémně silné živelné útoky kterým se nedá vůbec vyhnout, v kombinaci všech 5 živlů útočících najednou (Doton, Suiton, Raiton, Fuuton, Katon) se jedná o 1 hit KO.
7/10 - silnej a témeř nesmrtelnej
heslo: Xandrarre_XaKakuzu_FULL

Pein

Průměrná životnost a chakra, dobré taijutsu, velmi silná základní jutsu jako Bansho tenin, Shinra tensei (u soupeřů s méně životy okamžité KO) a pak super silná jutsu jako Chou Shinra tensei a Chibaku tensei (1 hit KO, ale užírají hráči HP). Peinovou největší výhodou je že dokáže přivolat všechny zbývající sféry do boje (po jednom či naráz) a které pak bojují nezávisle, přičemž každá z nich má ničivé techniky. Kombinace všech 6ti Peinů je prakticky drtivá porážka soupeře.
8/10 - velmi silný s ničivými útoky Mrkající

NagatoPlatí to samé jako u Peina, stejné typy útoků, s tím rozdílem že jsou 2x silnější. Taky má 3x větší množství chakry a životnost.
9/10 - extrémně silný a téměř neporazitelný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama