Postavy 03

13. září 2012 v 18:18 | Akito |  Naruto M.U.G.E.N
V poslední části zde vypíšu mé nejvíc oblíbené postavy, které jsou silné a navíc unikátní:
Tobi s Rinneganem


Obrovská životnost a velké množství chakry, velké množství komb a dobré taijutsu, 3 módy: 1. normal - velmi silné Katon a Suiton techniky, zároveň jediný mód, kde může využít nedotknutelnost (tzn. všechny útoky jím projdou) speciální summon: skupina bílých Zetsu. 2. MS mód - zde Tobi navíc ovládá silné techniky jako Amaterasu a Tsukuyomi, které se nedájí vyblokovat, speciální summon: černý Zetsu. 3. Rinnegan mód - extrémně silná jutsu jako Bansho tenin, Shinra tensei, C ST, Chibaku tensei, která většinou zabijí soupeře na 1. úder + nejsilnější Tobiho jutsu: Přivolání: Gedo Mazo (1 hit KO jutsu), speciální summon: 6 cest bolesti - jinchuuriki. V normal módu může navíc používat přenesení soupeře do vlastní dimenze kde je prakticky neporazitelný a Izanagi, jutsu které mu úplně obnoví HP (toto jutsu může použít jen 1x a pak už nemůže použít MS mód).
9/10 - extrémně silný, útočný a prakticky nesmrtelný

Kabuto-maru


Normální životnost a míra chakry, množství silných hadích komb, a velmi silné hadí summoningy - Manda V2, Obří hadi - pokud bojuje na jejich hlavách je imunní vůči všem útokům, mód hada - v této formě se léčí ze všech zranění a může použít silnou techniku rituálu přenesení těla. Co ale činí Kabuta extrémně silným soupeřem je EDO TENSEI: muže vyvolat všechny oživené postavy co se ukázali v manze (členy Akatsuki, jinchuuriki, kage, 7 šermířu mlžné, Kin&Gin duo, ...) a dokonce i samotného Madaru. Limit vyvolanců je však 7 na 1 bitvu. Ale i to stačí k úplné soupeřově porážce.
8/10 - velmy útočný a díky ET skoro neporazitelný.

Edo tensei Nagato


Obrovská životnost a chakra, ovládá všechny schopnosti Peinů a každá z nich je extrémně silná + když zapne Rinnegan síla jeho technik se dvojnásobí. Jeho Chibaku tensei je 1 hit KO.
9/10 - velmi silný a útočný, dokáže porazit i nejsilnější soupeře

Rikudou Sennin


Obří životnost, extrémní zásoba chakry a spousta 1 hit KO útoků z něj činní nejspíše nejsilnější Naruto mugen postavu. Navíc je ho těžké zasáhnout a je extrémně rychlej. Tenhle týpek je opravdu OP - jeho Chibaku tensei zlikviduje vše bez rozdílu.
10/10 - boží

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama